APSAUGOS SISTEMOS

eaglemaster-e8-dvipusio-rysio-su-variklio-uzvedimo-funkcijaNors šiuolaikiniuose automobiliuose diegiamos pačios naujausios apsaugos priemonės, tai neapsaugo nuo ilgapirščių. Inžinieriai galvoja, kaip apsaugoti automobilius, o jiems ant kulnų lipa įvairaus plauko hakeriai, kurių pagrindinis darbas – atblokuoti apsaugas ir kol kas jiems vis dar sekasi, todėl jei norite ramiai miegoti, siūlome pagalvoti apie apsaugos sistemos sumontavimą į savo mylimus automobilius.

Apsaugos sistemos būna:

Vienpusio ryšio –  netgi paprasta ir nebrangi sistema gali būti neįveikiamas galvos skausmas vagims;

Dvipusio ryšio – tai apsauga, kuri ne tik  garsu signalizuoja bei neduoda užvesti automobilio, bet ir siunčia pranešimą į apsaugos valdymo pultelį, kuris pvz., guli prie jūsų lovos.

GSM / GPS  sistemos – apsaugos sistemos, perduodančios pavojaus pranešimus, taip pat šios sistemos valdomos nuotoliniu būdu – naudojant GSM ryšį. Naujausios GSM sistemos jau būna iš karto integruotos kartu su CAN-BUS apsaugos sistemomis. Integruotų GSM ir CAN-BUS sistemų, prie kurių papildomai gali būti prijungiama GPS antena, privalumai: automobilio signalizacijos, šildytuvo valdymas ar degimo blokavimas, GPS lokacija žemėlapyje, valdymas išmaniuoju telefonu.

Imobilaizeriai – tai papildoma automobilio apsauga. Pagrindinė šių sistemų paskirtis – neleisti užvesti automobilio variklio arba blokuoti variklio darbą, jeigu automobilio savininkas nėra indentifikuotas.